Іллічівськзовніштранс

Міжнародний експедитор та перевізник.

Митний та фрахтовий брокер. Власник складів.

Одна з найбільших в Україні транспортно-експедиторська компанія, що розташована на 30 га власної території з складськими площами, контейнерним терміналом, залізничними під'їзними коліями, обмінним парком контейнерів, що має у своєму розпорядженні сучасну техніку.

Найбільш вигідні можливості у використанні наземного та морського транспорту у переробці зовнішньоторговельних вантажів.

Член Української транспортноекспедиторської та логістичної асоціації "Укрзовніштранс", індивідуальний член "ФІАТА", член АСМАП України та Міжнародної бавовняної асоціації.

Спеціалізовані склади, зокрема митні ліцензійні склади для зберігання мінеральних добрив; пестицидів, харчових добавок; лікарських засобів та медичних матеріалів, високий рівень послуг, що відзначається багатьма суб'єктами ЗЕД, комплексне обслуговування при переробці вантажів на складах, розвиток сервісу морськими перевізниками через морський порт Чорноморськ.

Ефективне та прибуткове акціонерне товариство приватного типу, що дає можливість спрямовувати значні кошти на розвиток та модернізацію виробничої бази.

 

 

 

Контейнерні перевезення вантажів, міжнародні перевезення вантажів, послуги митного брокера, експедирування.

 

Контейнерні перевезення вантажів стали однією з основ міжнародної торгівлі. Ринок динамічний та постійно у розвитку. Наші висококваліфіковані фахівці завжди йдуть у ногу з часом, а матеріально-технічна база постійно оновлюється та відповідає всім міжнародним стандартам, тому Ви завжди можете бути впевнені в тому, що міжнародні перевезення вантажу компанією «Іллічівськзовніштранс» організовані на найвищому професійному рівні. Наш багаторічний досвід дозволяє нам з упевненістю заявити – міжнародне перевезення вантажів ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» – це завжди надійно.

Митний брокер, на наше глибоке переконання, одна з найважливіших ланок правильної та злагодженої міжнародної торгівельної діяльності. Якісні, а головне швидкі послуги митного брокера - один з наших пріоритетів. До таких послуг належать: підготовка комерційної та супровідної документації, представлення Ваших інтересів у митних та контролюючих органах, правильне оформлення всіх дозвільних документів та висновків, консультації з питань усіх аспектів зовнішньоекономічних операцій.

Також надається повний спектр послуг експедирування. Експедирування (Одеса, Чорноморськ) компанією «Іллічівськзовніштранс» - це повна впевненість у відсутності простоїв транспорту та затримок термінів доставки вантажу через неправильно оформлені документи, неправильний вибір транспорту або маршруту.