Експедирування

FОдними з основних транспортних послуг, що надаються ПрАТ «Іллічівськзовніштранс», є послуги з виконання та організації виконання перевезень вантажів, тобто. транспортно-експедиторське обслуговування вантажів

Торгівля транспортними послугами поділена на окремі секції:

- вантажоперевезення

- стивідорна - реалізація вантажно-розвантажувальних робіт

- тальманська - продаж послуг підрахунку вантажів

- складська – торгівля послугами зберігання вантажів.

На підприємстві є різні супутні послуги, наприклад, такі як ремонт тари і упаковки, сортування вантажів і т.д.

ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» (ІЗТ) в даний час є однією з найбільших компаній в експедиторському бізнесі на території України.

Будучи міжнародним експедитором, ПрАТ «ІЗТ» здійснює роботу з доставки зовнішньоторговельних вантажів своїх клієнтів у різні країни світу, використовуючи для цього найвигідніші та найоптимальніші транспортні схеми (логістичні ланцюжки), як за часом, так і за фінансовими витратами.

ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» має велику матеріально-технічну базу, яка здатна організувати та здійснити вантажні мультимодальні перевезення будь-якої складності та надати всі необхідні послуги.

Надання великого спектру транспортних та експедиторських послуг, безумовно, ставить ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» у розряд затребуваного спеціаліста високої кваліфікації.

Маючи справу з великим надійним експедитором, яким є ІЗТ, замовник звільняється від значних втрат часу на ув'язування ланок транспортного ланцюжка та визначення умов експедирування в пунктах перевалки.

При використанні єдиного експедитора за рахунок суміщення окремих операцій та комплексного розрахунку вартості транспортування може досягатись значна економія транспортних витрат при оголошенні наскрізної ставки.

Якщо клієнт звертається послідовно до залізничного експедитора, потім у стивідорну компанію, агенту судновласника і т.д., він отримує середні діючі ставки на певний період. А у разі роботи через ПрАТ «Іллічівськзовніштранс», ми пропонуємо ці ставки у сумарному обчисленні із солідною знижкою та терміном дії на значний період.

Таким чином, існуюча практика підтверджує переваги роботи з єдиним експедитором як для замовника послуг, так і для самого експедитора.

 

 

ІЗТ це - надійне міжнародне експедирування вантажів, якісне внутрішньопортове експедирування вантажів, професійне залізничне експедирування, повне експедирування в порту, експедирування Чорноморськ, експедиторські послуги Одеса, експедирування вагонів.