Автомобільні перевезення

TОдин з видів послуг ПрАТ "Іллічівськзовніштранс" - експедиторське обслуговування всіх видів вантажів автомобільним транспортом між країнами Прибалтики, Західної, Центральної та Східної Європи.

Для організації перевезень використовують власний, а також залучений автотранспорт.

Одними з пріоритетних напрямків перевезень є перевезення з України до Італії, Німеччини, Голландії, Австрії, Туреччини, Румунії.

Наказом Державної митної служби України № 146 від 03.03.2005 р. ЗАТ "Іллічівськзовніштранс" видано ліцензію серії АА № 784507 на провадження посередницької діяльності митного перевізника.

Головними партнерами підприємства є найбільші експедиторські компанії Європи та України.

Уважно вивчивши запит та вимоги до перевезення Вашого вантажу, фахівці ПрАТ "Іллічівськзовніштранс" розроблять оптимальний маршрут та запропонують своєчасну доставку за оптимальною ціною з урахуванням усіх особливостей міжнародного законодавства.

 

Можливості:

- організація доставки вантажів "від дверей до дверей" з використанням різних типів рухомого складу (тентовані, відкриті).

При перевезеннях відповідальність перевізника застрахована (CMR-страхування), можливе додаткове страхування вантажів під час перевезення.

-організація перевезень великогабаритних та великовагових вантажів із залученням спеціалізованого рухомого складу, спеціалістів-консультантів із завантаження/вивантаження та отриманням необхідних дозволів по всіх транзитних територіях;

- надання консультацій щодо можливості перевезень певних типів вантажів та необхідності отримання дозволів на ввезення/вивіз/транзит.

- організація перевезень митних вантажів без надання гарантій митним органам з боку Замовника (за ліцензією митного перевізника або з використанням книжки МДП).

Автомобілі з теновими причепами/напівпричепами укомплектовані спеціальними засобами для кріплення вантажу (ремені, поперечні перегородки, плівка, скотч).

 

Переваги:

- індивідуальна робота експедитора із замовником;

- наявність мобільного зв'язку та оперативної інформації про місцезнаходження а/м з вантажем;

- відстеження руху автомобіля з вантажем по всьому шляху;

- гнучкий підхід у роботі із замовником у плані узгодження умов та надання знижок;

- велика мережа партнерів по всьому регіону обслуговування, яка дозволяє оперативно вирішувати будь-які завдання та проблеми, що виникли;

- встановлена ​​система підготовки кадрів (допуск до роботи отримує лише грамотний спеціаліст, який пройшов спеціальну підготовку та тести);

- багаторічний досвід роботи в галузі організації міжнародних автомобільних перевезень;

- постійним замовникам надаються знижки.

 

Перечень услуг:

-перевезення вантажу по Україні;

-вантажні контейнерні перевезення;

-доставка вантажів автотранспортом;

-міжнародне перевезення вантажів автомобільним транспортом;

-міжнародні автомобільні перевезення вантажів;

-послуги, тарифи на вантажні перевезення;

-транспортна логістика;

-транспортне експедирування вантажів.

 

ІЗТ це - швидкі міжнародні автомобільні перевезення вантажів, надійні міжнародні перевезення автомобільним транспортом, якісні вантажні контейнерні перевезення, своєчасна доставка вантажів автотранспортом, міжнародне перевезення вантажів автомобільним транспортом на найвищому рівні.