Морскі перевезення

У процесі організації мультимодальних та міжнародних контейнерних перевезень ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» надає послуги з організації вантажоперевезень морським транспортом, що включають:

- перевалку вантажу в порту (стивідорні роботи, накопичення та зберігання вантажу, сюрвейєрські послуги тощо);

- безпосередньо морське перевезення вантажу, у тому числі пошук та фрахтування тоннажу.

 

ПрАТ «ІЗТ» через морський порт Чорноморськ проводить такі роботи:

- прийом вантажу;

- операції із наземними транспортними засобами;

- вивантаження на відкритий майданчик чи в склад;

- зберігання та складські і контейнерні операції;

- переміщення вантажу на вантажний фронт;

- навантаження/вивантаження суден;

- додаткові вантажні операції (штивка, сепарування, кріплення, забезпечення фумігації, визначення кількості тощо);

- оформлення відповідної документації (прийомних актів, маніфестів, карго-планів, доручень на списання, коносаментів та ін.);

- агентське обслуговування судів.

 

s

Для виконання всіх цих видів робіт у порту є стивідорні, сюрвейєрські, фрахтові та інші компанії. ПрАТ «ІЗТ», займаючись організацією перевалки вантажу в порту та його подальшим морським перевезенням, виступаючи в порту представником вантажовласника та діючи в його інтересах, ставить перед собою завдання точного узгодження діяльності всіх учасників перевалочного процесу.

ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» уклав повномасштабний договір з морським портом Чорноморськ, який дає можливість першочергової перевалки вантажу, що спрямовується з наших складів практично без обмеження інтенсивності відправлення протягом доби та з гарантією дотримання найвищих судно-годинних норм, обумовлених чартером. У разі потреби можна організувати одноразове навантаження відразу двох-трьох суден брейк-балком і не менше одного контейнерного судна регулярної лінії.

ПрАТ «Іллічівськзовніштранс» при організації морського перевезення вантажів може виступати як у ролі фрахтувальника, так і у ролі фрахтового брокера. Якщо можливість зберігання та перевалки вантажу в порту обумовлена переважно лише наявністю вільних площ для одноразового зберігання цього виду вантажу, то фрахтування морських судів підпорядковані специфічним умовам світового фрахтового ринку.

Фрахтовий ринок визначається наявністю вільного тоннажу в зазначений період часу, місцезнаходженням суден, готовністю вантажу до перевезення, частково коливанням цін на паливо і схильним до впливу інших комерційних ціноутворюючих умов.

Також важливо наявність на фрахтовому ринку кількох представників вантажовласника, що створює жорстку конкуренцію при роботі з судновласниками, часто з'являється ажіотажний, непідкріплений наявністю вантажу, попит на судна і, зрештою, підвищує рівень морського фрахту.

Не можна забувати і про те, що ставка фрахту на початковому етапі переговорів визначає лише готовність учасників здійснити вантажоперевезення і є ідеєю ставки фрахту, тому може незначно змінюватися в процесі підготовки до морського вантажоперевезення аж до моменту фіксації судна оформленням чартеру, і, відповідно, фіксації фрахту.

При перевезенні вантажів морським транспортом ми забезпечуємо:

- організацію всього процесу доставки вантажу від «дверей до дверей»;

- визначення та розрахунок найбільш оптимальних транспортних схем;

- контейнерні перевезення у всіх напрямках;

- дотримання термінів доставки;

- застраховану відповідальність перевізника;

- стеження за контейнером в дорозі та надання інформації про місцезнаходження вантажу;

- консолідацію невеликих партій вантажу від різних відправників вантажу в один контейнер для одного одержувача;

- розформування вантажу у збірному контейнері на окремі партії;

- переадресацію вантажу в дорозі.

 

Послуги: морські вантажні перевезення, морські перевезення контейнерів, морські перевезення України, морські транспортні перевезення одесу, організація морських перевезень, міжнародні морські перевезення, міжнародні морські контейнерні перевезення вантажів.